Spordiblogis kajastame huvitavaid üritusi, inimesi ja tegemisi.
Kuidas möödus hommikuveeremiste hooaeg
Tänavu oli suvi teistsugune. Ja ka juba aastaid toimunud PFA hommikuveeremised. Kui varasemalt juba sai aprillist teisipäeva hommikuti ärkavas linnas rattaga tiiru teha, siis nüüd oli esimene hommikuveeremine mai lõpus ja lisaks sotsiaalse distantseerumise huvides kaks gruppi. Täpsemalt kirjutas hommikuveeremisi vedanud Eerik Ülevain juba all.
Loe lisaks
Tänavusel Kevadklassikul läbiti taas üle 500 kilomeetri ja 2000 tõusumeetrit
Kevadklassik, mis see aasta toimus juba seitsmendat korda, oli igas mõttes eriline. Üritus, mis oli endale kalendris leidnud sobiva koha iga aasta maikuu kolmandal nädalavahetusel, sai toimuda alles juulis. Samuti tuli korraldusmeeskonnal planeerida sama üritus kaks korda.
Loe lisaks
Minu rataste lugu - Eerik Ülevain
Teises oma varustuse tutvustamise osas selgub, kuidas Eerik Ülevain juhuslikult kohtus oma truu kaaslase Radon Vaillant nimelise rattaga - ühe mehe põrsas kotis ostmine osutus teisele väga õigeks sõiduvahendiks.
Loe lisaks
Kes ja miks? Osa 4
Ajal, mil ühistrenne ei toimu, on õige aeg jällegi mõelda, miks koos treenimine on tore. Jagame Karel Veski mõtet, mis Tripassioni juures köidab: "Äge punt, igalt alalt ja maailmavaatelt, saab nalja ja pingutatakse ka trenni teha."
Loe lisaks
Kes ja miks? Osa 3
Nüüd, mil ühistrenne teha ei saa ja tuleb inimestega distantsi hoida, on õige aeg rohkem lugemisega tegelda ja oma mõttemustritega. Seega tutvustame veel paari vahvat spordiinimest - Siim ja Nele. Siim annab väga hea ülevaate füüsilise pingutuse seosest vaimse tugevusega, Nele jällegi arvab, et tuleb olla lootusrikas, kuigi praegu on mitmete ürituste korraldamine küsimärgi all.
Loe lisaks